VLC player – grotuvas

by Dirbtinis intelektas
VLC Player

“VLC” yra viena iš populiariausių nemokamų medijos grotuvo programų, kuri leidžia jums peržiūrėti beveik bet kokio tipo video ar garso failus. Ši programinė įranga yra atvirojo kodo, todėl ją galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti visiems tiems, kuriems reikalinga universali medijos grotuvo programinė įranga.

Viena iš didžiausių “VLC” privalumų yra tai, kad ji gali atkurti beveik bet kokio tipo failus. Tai reiškia, kad jums nereikia susirasti kitų grotuvų, kad galėtumėte peržiūrėti skirtingus failus, pavyzdžiui, “mp4”, “avi”, “mkv” ar “mp3”. “VLC” gali viską atkurti vienu metu.

“VLC” taip pat siūlo daug įvairių pritaikymo parinkčių, pavyzdžiui, subtitrų įterpimą, daugiakalbį garso kanalą, atkūrimo greičio kontrolę ir daugiau. Tai taip pat gali būti naudojama sukurti savo asmeninius grojaraščius, kuriuos galite paleisti automatiškai.

Be to, “VLC” yra atvirojo kodo programinė įranga, kuri reiškia, kad ji yra patikima ir saugi. Tai yra gerai ištirta ir patikrinta, todėl jums nereikia bijoti, kad ji turi kenkėjiškų programų ar virusų.

Šiai nemokamai programai taip pat yra daug papildinių, kurie padidina jos funkcionalumą. Galite naudoti jas norėdami pridėti papildomų funkcijų arba padaryti atkūrimo procesą dar paprastesnį.

“VLC” yra puiki alternatyva tiems, kurie nori universalaus medijos grotuvo, bet nebenori mokėti už kitų grotuvų licencijas. Tai yra nemokama programa, kuri siūlo daug funkcijų ir yra patikima. Jei jums reikalingas universalus medijos grotuvas, “VLC” tikrai verta atsisiųsti.

Related Posts

Leave a Comment

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Sutinku